Hakkımızda

Yolculuğumuz 2024 yılında, uzun yıllar etkinlik sektöründe dijital pazarlama alanında yapmış olduğumuz çalışmalar ve girişimlerimiz neticesinde bu alandaki eksikliği fark etmemizle başladı. Düğün, kurumsal etkinlik, doğum günleri ve partileri bağlayan en önemli noktalardan biri o güne dair anılar. Bu anıları yaşatan ise o gün çekilen fotoğraflar, videolar ve anın içindeyken içimizden geçenleri yazdığımız mesajlar. Biz de bu anıları daha değerli kılmak ve ömür boyu sürmesini sağlamak için bu yola çıktık.

Düğünlerde, partilerde ve diğer özel etkinliklerde hepimiz hem birçok fotoğraf ve video çekiyoruz, hem de çoğunlukla profesyonel fotoğrafçılarla çalışıyoruz. Ancak ne yazık ki bu içerikler genellikle etkinlik sahiplerine ve davetlilere ulaştırılamadan fotoğraf albümlerinde kaybolup gidiyor. Biz de en özel günlerinize dair anılarınız yok olup gitmesin ve devamlı birbirinizden fotoğraf/video istemek zorunda kalmayın diyerek, herkesin gözünden etkinliğinizi görebileceğiniz bir dijital albümünüz olsun istedik. Aynı zamanda etkinliklerinize keyifli bir dokunuş katmayı diledik.

PixxJoy ile aklınıza gelen tüm etkinliklerde size özel ürettiğimiz QR kod ve linkleri davetlilerinizle paylaşarak herkesin ortak bir albüme fotoğraf, video ve mesajları yüklemesine imkan tanıyabilir, anılarınızı sonsuza kadar yaşatabilirsiniz. Size bu yolculukta eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz!